Hydroizolacja na bazie surowców naturalnych

Hydroizolacja Derbigum Derbipure jest pokryciem dachowym opartym na naturalnych surowcach. W związku z tym nie zawiera bitumu ani innych produktów na bazie ropy naftowej. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie, które zostało zatwierdzone przez Międzynarodowy Instytut Badań Naukowych EPEA, uzyskując certyfikat Cradle-to-Cradle Bronze, oraz przez NIBE, który przyznał mu certyfikat Dubokeur. Biała warstwa nawierzchniowa Derbipure zapewnia optymalne odbicie światła słonecznego, a zdecentralizowane wzmocnienie z kompozytu poliestrowo-szklanej siatki zapewnia membranie wytrzymałość i trwałość. Ten rodzaj pokrycia dachowego może być stosowany zarówno w nowych projektach budowlanych, jak i w renowacji.

Jaka jest cena dachu płaskiego na bazie surowców naturalnych?

Zastosowana hydroizolacja i prawidłowy montaż mają ogromne znaczenie dla jakości dachu płaskiego, który odbija promienie słoneczne. Ważna jest uczciwa cena, perfekcyjne wykonanie i doskonała obsługa. Dlatego też współpracujemy z siecią zatwierdzonych wykonawców. Mogą oni przygotować ofertę dostosowaną do Państwa wymagań.

Jak zaoszczędzić pieniądze dzięki zastosowaniu dachu płaskiego odbijającego promienie słoneczne?

Powierzchnia dachu płaskiego odbijająca promienie słoneczne działa jak pasywna chłodnia. Biały dach pozwala zaoszczędzić wydatków za energię i znacznie zwiększyć komfort mieszkańców lub pracowników. Dach z pasywnym efektem chłodzenia utrzymuje niższą temperaturę we wnętrzu. Chłodniejsze pomieszczenie będzie wymagało mniejszej ilości energii, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Wynik będzie można zaobserwować w bieżących kosztach i emisji dwutlenku węgla.

Odblaskowy dach zielony zachowuje również niższą temperaturę na samym dachu. Wydajność i efektywność urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych na dachu wzrasta, ponieważ powietrze, które zasysają, musi być mniej chłodzone.

Niższa temperatura na dachu zwiększa również wydajność paneli słonecznych zainstalowanych na dachu.

Umożliwia zbieranie wody deszczowej

Membrana hydroizolacyjna Derbipure jest membraną "neutralną pod względem pH". Posiada unikalną akrylową powłokę wierzchnią, która zachowuje naturalne właściwości wody deszczowej, ta wyjątkowa cecha została certyfikowana przez Instytut CEBEDEAU.

Jaka konstrukcja dachu do hydroizolacji na bazie surowców naturalnych?

Płaski dach z pokryciem na bazie surowców naturalnych, z białym pokryciem może być wykonany na różne sposoby. Ważnym punktem tego typu dachu jest odprowadzanie wody i obciążenie dachu.
 
 

Przykłady rysunków technicznych

Produkt Dane techniczne DoP
DERBIPURE
Pierwsza na świecie roślinna membrana dachowa

Dane techniczne

DoP