Hydroizolacja bitumiczna

Derbigum SP4 FR jest idealną papą bitumiczną do hydroizolacji dachu płaskiego. Wykonana z najlepszego bitumu i polimerów oraz dwóch zdecentralizowanych wzmocnień (welon szklany i włóknina poliestrowa), membrana Derbigum gwarantuje wysoką odporność na wstrząsy, perforacje, rozdarcia, promieniowanie UV i doskonałą stabilność wymiarową. Derbigum zapewnia wyjątkową trwałość hydroizolacji dachu płaskiego przez ponad 40 lat.

Derbigum SP4 FR może być stosowany jako hydroizolacja w układach jedno lub dwuwarstwowych, na dużych i małych dachach, w nowych lub remontowanych budynkach. Jest łatwa w montażu i może być klejona na zimno, zgrzewana lub mechanicznie mocowana. Dwa zdecentralizowane wzmocnienia gwarantują odporną i trwałą hydroizolacyjną membranę.
check Udowodniona żywotność 40 lat
check Zdecentralizowane podwójne zbrojenie
check Maksymalna ochrona przed promieniowaniem UV
check Niewielka potrzeba konserwacji
check Łatwa instalacja
check W 100% nadające się do recyklingu

Poproś o wycenę
 

Jaka jest cena za dach płaski bitumiczny?

O jakości bitumicznego dachu płaskiego decyduje nie tylko rodzaj hydroizolacji, ale również jej montaż. Aby zagwarantować Państwu właściwą cenę, perfekcyjne zastosowanie i wysoką jakość usług, współpracujemy z siecią autoryzowanych firm. Na życzenie przygotują dla Państwa ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Jak powstaje płaski dach bitumiczny?

Hydroizolacja bitumiczna Derbigum może być stosowana na różnego rodzaju dachach: dachach zielonych, dachach płaskich, dachach z panelami słonecznymi itp. W zależności od podłoża i rodzaju dachu możliwe są różne kompozycje.