Parkingi samochodowe i dachy parkingowe

Parkingi samochodowe i inne prace budowlane w budownictwie lądowym wymagają bardziej wytrzymałej wersji membrany hydroizolacyjnej Derbigum. Derbigum GC, wzmocniona wersja Derbigum SP4 FR, jest zatem idealna do tego zastosowania, zarówno w nowych konstrukcjach, jak i przy renowacji. Wykonana z najlepszego bitumu i polimerów, membrana ta posiada dwa zdecentralizowane wzmocnienia, które gwarantują jej wytrzymałość i trwałość. Jego doskonała przyczepność do materiałów drogowych, takich jak asfaltobeton, sprawia, że jego zastosowanie jest bardziej opłacalne i konkurencyjne.
 

Jakie rozwiązania są możliwe dla parkingów samochodowych i parkingów dachowych?

Place parkingowe, parkingi dachowe i inne prace inżynieryjne są bardzo specyficzne, dlatego muszą być przygotowane i wykonane z największą starannością. Serwis techniczny Derbigum może pomóc w opracowaniu specyfikacji i nadzoru na miejscu.

Półautomatyczne maszyny aplikacyjne

Do wykonywania dużych powierzchni (ponad 1500 m²), Derbigum posiada maszyny półautomatyczne. Urządzenia te pozwalają na szybszą pracę i gwarantują optymalną jakość zgrzewania. Te maszyny aplikacyjne, prowadzone przez operatora, mogą być wynajmowane na czas trwania projektu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
 

Przykłady rysunków technicznych

Produkt Dane techniczne DoP
DERBIPRIMER GC
Wodoodporny lakier do powierzchni betonowych

Dane techniczne

DoP
DERBIGUM GC
Najwyższej jakości membrana do pracy przy dużych obciążeniach

Dane techniczne

DoP