Hydroizolacja z wykorzystaniem produktów z recyklingu

Istnieje coś takiego jak ekologiczne pokrycie dachowe! Asortyment hydroizolacji i membran Derbigum obejmuje kilka produktów przyjaznych dla środowiska. Na przykład, aby wymienić tylko kilka, membrany dachowe NT zawierają bitum pochodzący z recyklingu, a Derbibond NT nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników. Krótko mówiąc jest to prosty sposób na uzyskanie ekologicznego dachu, ponieważ połączenie tych produktów tworzy ekologiczne i zrównoważone rozwiązanie oraz ogranicza wpływ budynków na środowisko naturalne do niezbędnego minimum. Derbigum NT, Derbibond NT, Derbicoat NT i Derbigum Aquatop są wynikiem wieloletnich badań i rozwoju.
 

Jaka jest cena ekologicznego dachu?

Jakość płaskiego dachu bitumicznego zależy nie tylko od hydroizolacji, ale również od jej zastosowania. Dzięki współpracy z siecią autoryzowanych wykonwawców, Derbigum wie, jak zaoferować Ci uczciwą cenę, perfekcyjne wykonanie i doskonały serwis dla Twojego płaskiego dachu.

Zróbmy to wspólnie

Aby upowszechniać stosowanie membran NT oraz ich recykling, Derbigum opracowało dobrze rozwinięty system odbioru zwrotnego. W ten sposób klient może, podczas montażu dachu, zawrzeć umowę z Derbigum, przewidującą, że po zakończeniu eksploatacji dachu membrany NT zostaną odebrane przez Derbigum. W ramach tego systemu Derbigum stosuje zasady gospodarki cyrkulacyjnej poprzez integrację wykorzystania surowców wtórnych w procesie produkcyjnym.

Jaka jest konstrukcja dachu z ekologiczną hydroizolacją?

Kompozycje dachu ekologicznego Derbigum, z pokryciem dachowym i klejem na zimno, nie różnią się między sobą. Tylko w zależności od istniejącego podłoża, wykorzystania budynku lub obciążenia, które będzie oddziaływać na dach, skład może być różny. Zastosowanie produktu ekologicznego nie zmienia układu dachu.
 

Przykłady rysunków technicznych

Produkt Dane techniczne DoP
DERBIBOND NT
Ekologiczny klej bitumiczny na zimno bez rozpuszczalników

Dane techniczne

DoP
DERBICOAT NT
Uniwersalny podkład ekologiczny

Dane techniczne

DoP
DERBIGUM NT
Ekologiczna membrana dachowa nowej generacji

Dane techniczne

DoP