Tarasy i balkony dachowe

Aby cieszyć się dodatkową przestrzenią w słoneczne dni, bardzo popularne są balkony i tarasy. Ponieważ są wysoce narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne, konieczne jest zapewnienie wysokiej jakości hydroizolacji, aby nie uszkodzić podstawowej struktury. Dobra hydroizolacja zapobiega infiltracji, dzięki czemu unika się korozji betonu, saturacji, plam z wilgoci, pęknięć płytek itp. Membrany hydroizolacyjne Derbigum są idealne do hydroizolacji dachu płaskiego na wiele lat. Rozebranie pięknego drewnianego lub kamiennego tarasu byłoby dramatyczne.

Membrany dachowe Derbigum produkowane są z najwyższej jakości bitumu i polimerów. Dwa zdecentralizowane wzmocnienia gwarantują mocną i trwałą hydroizolacyjną membranę, idealną do montażu tarasu na dachu.
 

Jaka jest cena dachu płaskiego?

Obciążenia na dostępnym dachu płaskim są większe niż na niedostępnym dachu płaskim, dlatego ważne jest, aby dach płaski był odpowiednio zaprojektowany. Jego cena może się różnić w zależności od wymagań technicznych i osobistych upodobań. Aby zagwarantować Państwu uczciwą cenę, perfekcyjne zastosowanie i serwis dla Państwa dachu płaskiego, współpracujemy z siecią autoryzowanych firm. Mogą oni przygotować ofertę dostosowaną do Państwa życzeń.

Jak wykonać dach płaski?

Wykonanie dostępnego dachu płaskiego można wykonać na różne sposoby: z płytami, deskami drewnianymi, z kołkami lub bez, itp. Część może być również zainstalowana jako zielony dach. W zależności od wybranego projektu, hydroizolacja będzie wykonywana w wersji Derbigum SP FR lub Derbigum NT, lub w wersji antykorzeniowej. Niezależnie od tego, czy są to małe powierzchnie, takie jak balkony czy parapety, czy też jest wiele detali, płynne uszczelnienie Derbitech Flex również może zdziałać cuda.
Aby dowiedzieć się więcej o różnych możliwościach, które istnieją, kliknij na poniższe linki:

Przykłady rysunków technicznych

Produkt Dane techniczne DoP
DERBIGUM SP FR
Najwyższa ochrona, inteligentne inwestycje

Dane techniczne

DoP